Kodu!

Sai siin ühes varasemas postituses pilte ka lubatud, nüüd tuleb sõnu süüa. Elu tegi omad keerdkäigud ja pilte veel ei ole. Vaatame, millal tulevad.

Aga see korter on põnev. Mitmeid “nutilahendusi” olen juba maininud. Nüüd, kui kõik on ära lammutatud, üles ehitatud ja kinni kaetud, olime me jumalast veendunud, et rohkem see korter meid üllatada ei saa.

Tutkit!

Veebruari lõpus selgus “geniaalse ukselahenduse” tagajärgi parandades ja laminaatplaate seina paigaldades, et need plaadid polnud sealt mitte lihtsalt eemaldatud, vaid need olid eemaldatud vägivalda kasutades. Jalaga auk sisse, katkised plaadid maha. Aga naelad jäid ju kõik seina! Üks peopesa avastas selle oma praktilise tegevuse käigus. Seejärel kulus pool päeva pisikeste naelte seinast väljakakkumise peale.

Ja õige viimane üllatus tabas meid vaid mõni nädal tagasi. Võinoh, mis tabas, pigem tekitas küsimusi juurde, et mida ja miks siin tehtud on. Selles mõttes, et mida – sellest me oleme juba hakanud aru saama. Aga MIKS? Mis toimus selle inimese peas, kes sellise lahenduse välja mõtles?

Köögis oli siin kahe kraanikausiga süsteem. Üks pool toimis ilusti, teise poole alla oli pandud kolmeliitrine klaaspurk ja kaltse (ilmselt oli purk üle ajanud mingi aeg, või oli asi nihkunud vms) (ma ei hakanud pilti tegema sellest, liiga jube oli) (aga põrand oli vaid paar cm x paar cm kahjustada saanud, selle sai lokaliseerida ja ei pidanud hakkama põrandaplaati vahetama). Noh, okei, mingil põhjusel on see purk seal kasuks olnud, see on selge.

Keldris sobrades jäi meile aga pihku äravoolutoru kahekraanikauslise süsteemi jaoks.

O_o

MIKS oli see jumalast korralik äravoolutoru keldris?

MIKS oli selle korraliku süsteemi asemel purk?

O_o

Üldiselt on “geniaalsused” praeguseks kõik parandatud ja lahendatud, ainult kabineti aknalauda hoiab veel radika najal üleval üks šokolaaditops.

Huumor.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s